MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Plevne Altıeylül ile güzelleşti

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Plevne Mahallesi’ndeki aile ve çocuk parkı, yürüyüş parkı ile İsmail Akçay Parkını gezdi, çalışmaları yerinde inceledi, parklarda bulunan vatandaşlarla ve gençlerle sohbet etti.

Başkan Kafaoğlu Plevne Mahallesi’nde halkla da bir araya geldi. Vatandaşlar Plevne’ye yapılan aile ve çocuk parkı, yürüyüş parkı ile İsmail Akçay parkının mahalleye kazandırılmasından dolayı Başkan Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ettiler. Başkan Kafaoğlu yürüyüş alanlarına düzenlenen kauçuk çalışmasını da yerinde inceledi.

Başkan Kafaoğlu “Vatandaşlarımız yapılan parklara sahip çıkmalı ve kendi malımız gibi korumalı. Belediye olarak gerekli olarak özen gösteriyoruz. Yürüyüş parkına kauçuk yapılıyor. 300 metre yürüyüş yolu, fitness aletleri ile spor parkı hizmete giriyor. Eskiden burası mezbelelikti. Altıeylül Belediyesi olarak yaşanılan yerleri güzelleştiriyoruz” dedi.

Plevne Mahallesi Muhtarı Cemil Erdoğan da Altıeylül Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyetini ifade ederek, gençlerin parklara sahip çıkmasını istedi. Başkan Kafaoğlu gençlerle birlikte İsmail Akçay Parkında gençlerle birlikte yürüyüş yaptı, gençler karşılarında Başkanı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.