MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Annelerimiz baş tacı

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Anneler Günü dolayısıyla Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve yönetim kurulunu daha sonra ise Hasan Basri Çantay Mahallesi’nde 83 yaşındaki Muazzez Erdoğan’ı evinde ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu el öptü, gönül aldı. Ziyarette Belediye Meclis Üyesi Yasemin Akkol, Sağlık İşleri Müdürü Emine Ödemiş, AK Parti İlçe Kadın Kolu Başkanı Esengül Yıldırım da katıldı.

“ANNELERİMİZ BİZİM BAŞ TACIMIZ”

Kafaoğlu Anneler Derneği’nde yaptığı konuşmada “Cennet annelerin ayaklarının altındadır. Annelerimiz çok önemlidir. Annesine değer vermeyen bir toplum düşünemiyorum. Annelerimize hep sahip çıkmamız lazım. Anneler Derneği Balıkesir’de çok çalışkan bir dernek ve faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Annelerimizin ellerinden öpüyorum. Annelerimiz bizim baş tacımız” dedi.

“BAŞKANIM BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADI”

Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey de Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun Anneler Günü’nü 1 gün değil 365 gün hatırladığını ve ifade ederek, “Başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkamım gerek doktorluğu, gerek politika da bizi hiç unutmadı ve bizleri ziyaret etti. Böyle evlatlarımız olduğu için çok mutluyuz” diye konuştu.

“ANNELERE NE YAPSAK AZDIR”

Ziyaretin ardından Başkan Kafaoğlu Hasan Basri Çantay Mahallesi’nde Muazzez Erdoğan teyzesini ziyaret ederek elini öptü. Muazzez teyze Başkan Kafaoğlu’nun kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyarette Hasan Basri Çantay Mahallesi Muhtarı Ali Şuuri Küçükoğlu bulundu. Başkan Kafaoğlu “Anneler bizim her şeyimiz. Herkesin annesi var, bizi yetiştiren, uykusunu bölen, nesilleri yetiştiren annelerdir. Annelere ne yapsak azdır. Annemiz bize enerji verdi. Kendisi pozitif ve bize destek verdi” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

Hasan Basri Çantay Mahallesi Muhtarı Ali Şuuri Küçükoğlu da “Annelerimiz hakkını ömür boyu unutamayız. Annelerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz. Başkanımıza mahallemize gelerek annemizi ziyaret edip onu sevindirdiği için teşekkür ederim” dedi.