MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

GOP ve YILDIZ’A PAZAR SERVİSİ

Gümüşçeşme ve 2. Gündoğan Mahallesi pazar yerleri için başlayan ücretsiz servise ilave olarak Gazi Osman Paşa ve Yıldız Mahallesi de pazar yeri için ücretsiz servise kavuştu. 

Altıeylül Belediyesi vatandaşın taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Pazar yeri olmayan mahallelerde yaşayan vatandaşlar için ücretsiz servisler hizmete girdi.  Gazi Osman Paşa Mahallesinde yapılan halk meclisinde vatandaşların talebini değerlendiren Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı Pazar yerine ücretsiz servis isteğini yerine getirdi.  Başkan Avcı pazaryeri ziyaretinde konu ile ilgili bir değerlendirme yaparak şunları söyledi; “Eksiklikler zaman zaman olacak. Eksik bitti mi hayat bitmiş demektir. Burada iyi niyetle elimizden geldiğince eksiklikleri gidermeye çalışacağız. Vatandaş biziz, biz vatandaşız. Vatandaşımızın en önemli temsilcileri olan muhtarlarımızla çalışmaktan mutluyuz. Birlik ve beraberlik içinde eksikliklerimizi tamamlamaya devam edeceğiz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışından geliyoruz. Vatandaşımız ve istekleri önemli. Belediyecilik sınırsız istekleri sınırlı imkânlarla yerine getirmektir. Sınırlı imkânlarımızı doğru şekilde değerlendirip vatandaşımızın isteklerini yerine getirmeyi umut ediyoruz. Pazar yerlerine ücretsiz servis aracı hizmetimiz isteklere göre devam edecektir.” dedi.

Gazi Osman Paşa muhtarı Şinasi Çağlı ve Yıldız Mahallesi muhtarı Fayiz Kayacan da verilen hizmet için teşekkürlerini sundular. Mahallelerin coğrafi yapısı nedeniyle de pazar yerlerine ulaşımın zorluklarından bahsederken, özellikle yaşlılar ve evi Pazar yerine uzak olan vatandaşlar adına memnuniyetlerini dile getirdiler.

Salı günleri Gümüşçeşme Mahallesi pazar yerinden, Cuma günü 2. Gündoğan’daki pazar yerinden, Gazi Osman Paşa Mahallesi Pazar yerinden Çarşamba günü saat başı hareket edecek olan ücretsiz servisleri kış mevsiminde 10.00 – 17.00 arası, yazın ise 10.00 – 19.00 arası hizmet verecek.