MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

3,5 YILDA 1 MİLYON 100 BİN M2 TAŞ DÖŞENDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yapılan faaliyetleri yerinde görmek için Gökköy, Büyük Bostancı ve Ataköy Mahallelerini ziyaret etti, buradaki asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarını inceledi.

 

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve kırsalda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkan Zekai Kafaoğlu kırsalda devam eden işlerin takibi için Gökköy, Büyük Bostancı ve Ataköy Mahallerini ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti, çalışmaları inceledi.

“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

İlk durak Gökköy’dü.  Burada Muhtar Erhan Kaygusuz ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Kafaoğlu daha sonra yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Gökköy Muhtarı Erhan Kaygusuz “Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve çalışma arkadaşlarına Gökköy halkına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemizde 10-12 bin m2 arasında kilitli parke taşı döşeniyor, mahallemizin içerisinde ayrıca asfalt çalışması yapılıyor” dedi.

“NE SÖZ VERDİYSEK ONU YAPIYORUZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Kırsal mahallerde ve şehir merkezinde çalışmalarımız devam ediyor. Gökköy’de bir taraftan kilitli parke taşı diğer taraftan da asfalt yapılıyor.  Vatandaşımızın ayağını çamurdan kurtarmak için söz vermiştik. Adım adım ileriye doğru gidiyoruz. Bu sene sonu itibariyle kırsal mahallerdeki kilitli parke taşı çalışmasını %80 olarak tamamlayacağız.  Bu yıl sonu itibariyle göreve geldiğimiz günden bu yana 1 milyon 100 bin m2 parke taşı döşedik. Geriye kalan kısımları da 2018 yılından itibaren yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çalışıyoruz. Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

“ALTIEYLÜL’ÜN ELİ DEĞİYOR”

Başkan Kafaoğlu Gökköy’ün ardından Büyük Bostancı’ya geçti, burada kahvehane ziyareti yaparak vatandaşlarla hasbihal etti. Kafaoğlu burada vatandaşların çalışmalardan duyduğu memnuniyeti duydu. Kafaoğlu daha sonra ekiplerin yanına geçti, kolaylıklar diledi. Büyük Bostancı Mahallesi Muhtarı Kurban Ceylan yaptığı konuşmada “Başkanımıza verdiği destek ve emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemizde bir traktörün geçmekte zorlandığı sokaklar şimdi hem genişledi hem de parke taşı oldu. Altıeylül’ün eli değdiği belli oluyor” diye konuştu.

“AŞKLA, ŞEVKLE ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu da ekiplerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Vatandaşlarımızın çalışmalardan memnun olması beni de mutlu ediyor. Kırsal mahallerden dört koldan, şehir merkezinde de diğer yandan çalışmaları hızlandırıyoruz. Aşkla, şevkle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın oturduğu yerleri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Cenabı Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Hem hizmetlerimize devam edeceğiz,  hem de vatandaşlarımızın gönlüne girmeye devam edeceğiz” dedi.

“HİZMETLERDEN MEMNUNUZ”

Ataköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Duymaz, “Mahallemizde yapılan hizmetlerden dolayı başkanımıza minnettarız. Allah’ım başkanıma her zaman yardımcı olsun. Yapılan hizmetlerden çok memnunuz, teşekkür ediyoruz. Başkanımızın her zaman başımızın üstünde yeri vardır, kendisi bir tanedir. Ne zaman belediyeye gittiysem hiç boş dönemdim. Ataköy deyip geçmeyin” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”

Başkan Kafaoğlu da Ataköy’de yaptığı konuşmada “Ataköy’deki vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Burada sokaklar dardı,  hem sokakları genişlettik hem de kilitli parke taşı yaptık. Bizler burada Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın temsilcileriyiz, onun siyasi partisinde siyaset yapıyoruz, onun gösterdiği belediyecilik yolundan ilerliyoruz. Allah Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin” şeklinde konuştu.