MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

MUHTARLAR ALTIEYLÜL’DEN MEMNUN

KASAPLAR VE ALTIEYLÜL

      MUHTARLARINDAN

 ÇALIŞMALARA TEŞEKKÜR    

 

Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi ve Altıeylül Mahallesi Muhtarı Şadi Ersin Altıeylül Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların mahalleye ayrı bir güzellik kattığını söyleyerek emek sağlayan herkese teşekkür ettiler.

 

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çarşı merkezinde bulunan Altıeylül ve Kasaplar Mahallelerinin içerisinde kalan yolları ve kaldırımları yeniden düzenledi. Çalışmaların büyük bir bölümü tamamlanırken, artık sona doğru geliniyor. İki mahalle de görsel anlamda değişim sağlandı.

Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi ve Altıeylül Mahallesi Muhtarı Şadi Ersin de yapılan çalışmalar hakkında düşüncelerini aktardılar. Mahallelerine güzel bir hizmet yapan başta Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu olmak üzere katkı sağlayan tüm personele teşekkürlerini ilettiler.

“NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR”

Altıeylül Mahallesi Muhtarı Şadi Ersin “Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu güzel çalışmalar yapıyor. Allah daimi eylesin. Mahallemizde bu zamana kadar böyle çalışma olmamıştı. Balıkesir’imiz ve ilçemiz güzel bir yapıya kavuştu. Mahallemizde kaldırımlarımız ve asfaltlarımız dört dörtlük oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Zekai Başkanım kapı kapı mahalle mahalle geziyor bizleri ziyaret ediyor. Güzel hizmetler için kendisine teşekkür ediyorum. Allah ona uzun ömürler versin” dedi.

“YOLLARIMIZ GÜZELLEŞİYOR”        

Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi, “Öncelikle Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na, başkan yardımcılarına ve emek sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mahallemizde çalışmalar devam ediyor. Altyapı ile birlikte asfalt ile kaldırım da yapılıyor, çalışmalar çok güzel devam ediyor, yollarımız güzelleşiyor” diye konuştu.