MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU TARAFTARLARLA BİRLİKTE MAÇ İZLEDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor Adana Demirspor karşılaşmasını taraftarların içerisinde izledi.

 

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte Balıkesirspor ilk lig maçını kendi evinde kendi seyircisi önünde oynadı. Balıkesirspor Adana Demirspor karşılaşması 2-2 sonuçlandı. Başkan Zekai Kafaoğlu da ilk maçta taraftarları yalnız bırakmadı ve maraton tribününde yerini aldı. Balıkesirspor şapkası takarak tribünde yerini alan Başkan Kafaoğlu’na Kırmızı-Beyazlı taraftarların ilgisi büyüktü.

Taraftarlar Başkan Kafaoğlu ile bol bol resim çektirdi. Başkan Kafaoğlu ilk olarak Taraftarlar Derneği Başkanı Ahsen Nizban ve taraftarlarla ile maçı izlemeye başladı, 1-0 geriye düşen Bal-Kes beraberlik golünü bulunca Kafaoğlu ve tribünler ayağa kalktı ve büyük sevinç yaşadı. İlk yarının son dakikalarında durumu 2-1’e getiren Kırmızı-Beyazlılar da tribünler iyice coştu ancak skor 2-2’ye geldi. İlk yarı ve maç bu sonuç ile tamamlandı ve Balıkesirspor lige 1 puanla başladı.

Başkan Zekai Kafaoğlu taraftarla birlikte maçı izlemenin ayrı bir heyecan verdiğini belirterek “Açık tribünde Balıkesirspor’u destekledik, gollere sevindik, tezahürat yaptık, takımımızı alkışladık. Taraftarlarla birlikte maç izlemenin havası, heyecanı ve duygusu daha başka oluyor. Taraftarların da bana karşı ilgileri, takıma sahip çıkmaları güzel bir olaydı. Balıkesirspor ilk maça galibiyet ile başlayamadı ama bu daha başlangıç ve bundan sonraki maçlarda galibiyetler gelecektir” dedi.

-