MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU TÜED BÜLTENİNDE

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Türkiye Emekliler Derneği’nin her ay yayınlanan dergisinde yer aldı.

 

30 Haziran Emekliler Günü dolayısıyla Balıkesir Emekliler Derneğini ziyaret eden Başkan Kafaoğlu burada TOKİ aracılığıyla emeklilere konut müjdesi vermişti. Bu müjde dernek yönetimi ve üyeleri tarafından takdir ile karşılanmıştı. Bu müjde derneğin genel merkezi tarafından her ay yayınlanan dergisinde “Balıkesir şubemize belediye başkanından müjde” olarak verildi.

Balıkesir Şube Başkanı Kenan Siyer ve Yönetim Kurulu üyeleri Başkan Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Siyer Kafaoğlu’na dergiyi tanıttı, emeklilerden ev ile ilgili aldıkları 743 kişilik listeyi içeren dosyayı teslim etti.  

Başkan Kenan Siyer “Emeklilerin merakla beklediği konut projesi bizi heyecanlandırdı. Başkanımız bu işin takipçisi, TOKİ aracılığıyla Altıeylül ilçesinde ilk etapta 500 kişilik konut yapılması için bekliyoruz. 743 üyemizin ev talebini başkanımıza ilettik” diye konuştu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Talepleri aldık, TOKİ ile görüşerek ilçemiz sınırlarında uygun olan bölgeye emeklilere uygun evler yapmak için çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.