MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

ALTIEYLÜL MEHMETÇİKLERİ UNUTMADI

 

BAŞKAN KAFAOĞLU’DAN ASKERLERE ÇANTA

 

Altıeylül Belediyesi ilçede askere gidecek olan Mehmetçiklere asker çantası hazırladı. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu askere gidecek olan gençlere çantaları hediye ederek hayırlı tezkereler dileğinde bulunuyor.

Asker çantasının içerisinde ise herşey düşünülmüş. Askerin ihtiyacı olan asker cüzdanı, krem, el/yüz havlusu, ayakkabı boyası, tırnak makası, diş fırçası, sabun, çorap, traş köpüğü, jilet, muska, kına ve Türk bayrağı bulunuyor. 14 parçadan oluşan çanta askere gidecek olan herkese teslim ediliyor. Başkan Zekai Kafaoğlu katıldığı asker mevlidi ve düğünlerinde askerlerle birlikte oluyor, onları görev yerlerine uğurluyor.  Mutlu insanlar şehri Altıeylül’de askerlerde unutulmadı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Altıeylül Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğe önem veriyoruz. İlçemizde herşeyi düşünüyor vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Askere giden kardeşlerimizi de unutmadık ve onların askerde ihtiyacı olan malzemelerden bir çanta yaparak kendilerine teslim ediyoruz. Askere giden her askere çantalarını takdim ediyoruz.  Kardeşlerimiz askerde ne unuttum, ne alacaktım diye düşünmeyecek, onların yerine biz düşünerek eksikleri tamamladık. Mehmetçiklerimiz topraklarımızı korurken, vatanımız için nöbet tutarken bizler burada rahat uyuyoruz. Tüm askerlerimize şimdiden hayırlı tezkereler, ailelerine de Allah kavuştursun diyorum” dedi.