MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KUMBARASINDAKİ TÜM PARAYI BALIKESİRSPOR’A BAĞIŞLADI

Gazi İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Yusuf İnce, kumbarasındaki tüm parayı Balıkesirspor’a yardım olarak bağışladı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu tarafından başlatılan şehrin değeri Balıkesirspor’a yardım kampanyasına en anlamlı desteklerden birisini 13 yaşındaki Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Yusuf İnce yaptı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun başlattığı yardım kampanyasını sosyal medyadan öğrenen Yusuf İnce Başkan Kafaoğlu’nu ziyaret ederek ‘‘Balıkesirspor’a sizin aracılığınız ile kumbaramda biriktirdiğim parayı vermek istiyorum’’ dedi.    

Tablet almak için babasının verdiği harçlıkları kumbarasında biriktiren Yusuf İnce, tekrar para biriktirerek tablet alabileceğini fakat şehrin takımının kötü gidişinin önüne geçilmesinin gerektiğini dile getirirken fanatik bir Balıkesirspor taraftarı olduğunu ve odasının Balıkesirspor formaları ve posterleri ile kaplı olduğunu söyledi. Ziyarette Başkan Kafaoğlu 13 yaşındaki Yusuf İnce’yi hassasiyetinden dolayı tebrik ederken bu anlamlı davranışından dolayı kendisine saat hediye etti.