MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

BAL-KES’E TAM DESTEK

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun Balıkesirspor’a 2 maaş desteğinin ardından Altıeylül Belediyesi personeli de “Bizim de çorbada tuzumuz olsun” diyerek kampanya başlattı. Başkan Yardımcıları 500 TL, birim müdürleri 200 TL ile kampanyaya destek oldular. Belediye personeli de gönüllerinden kopan miktarı bağışlayacak.

Balıkesirspor’un maddi sıkıntıdan kurtulması adına Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 2 maaşını kulübe bağışladığını duyurmuştu. Bunun ardından Altıeylül Belediyesi personelleri de Başkan Kafaoğlu’nun çağrısına yanıtsız kalmadı ve kampanyaya dahil oldular. Belediye Başkan Yardımcıları alacakları ilk maaşlarından 500 TL, birim müdürleri de 200’er TL Balıkesirspor’a bağışlayacaklar.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Berber birim müdürleri ile birlikte personeli ziyaret ederek bağış hakkında bilgilendirdi, destek istedi. Başkan Yardımcısı İsmail Berber “Başkanımız Zekai Kafaoğlu Balıkesirspor ile ilgili farkındalık ve algı yaratmak adına 2 maaşını bağışladı. Bizlerde Altıeylül Belediyesi olarak konuya duyarsız kalmadık ve tüm personeli kapsayan bir kampanya başlatmayı uygun gördük. Balıkesirspor’umuza sahip çıkmalı, şehrimizin takımının yanında olmalıyız. Bizler Belediye Başkan Yardımcıları olarak bu ay 500 TL, müdürlerimizde 200’er TL bağışlayacak. Personellerimizde gönüllerinden geçeni bağışlayabilirler. Karınca kararınca sizlerden destek bekliyoruz. Kampanyamız 10 gün sürecek, toplanan paralar Balıkesirspor Kulübü’ne teslim edilecek. Bu takım bizim, bizi temsil ediyor” dedi.