MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU’NDAN SOSYAL DOKUNUŞ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu sosyal belediyecilik kapsamında iki vatandaşın ihtiyacı olan tekerlekli sandalye hediye etti.

Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde oturan yaşlı ve bacaklarından rahatsız olan Fatma Bodurcan ile bedensel ve zihinsel engelli Aykut Çiçek’in ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeleri ALGEM aracılığıyla teslim etti.

Başkan Kafaoğlu ilk olarak Bodurcan ailesini ziyaret etti ve yürümekte zorluk çeken, bacaklarından rahatsız olan Fatma Bodurcan’ın kullanması için tekerlekli sandalyeyi takdim etti.

Fatma Bodurcan “İhtiyacımızı karşıladığı için başkanımızdan Allah razı olsun, teşekkür ediyorum. Yüzümüzü sen güldürdün inşallah Allah da senin yüzünü güldürür” dedi.

Doğuştan bedensel ve zihinsel engelli olan Aykut Çiçek’i de evinde ziyaret eden Başkan Kafaoğlu tekerlekli sandalyesi eskiyen gence yeni sandalyesini verdi.

Kafaoğlu “Belediye olarak sosyal dokunuşlar yapıp, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Vatandaşımıza bir nebze de olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize” diye konuştu.