MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

“KARAMANKÖY NE İSTİYORSA VERMEYE HAZIRIZ”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması sonrasında Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu referandum öncesi gittiği kırsal mahallelere yeniden gitmeye başladı ancak bu sefer oy istemeye değil teşekkür etmeye. Başkan Kafaoğlu sandıklarda 1171 evet oyu çıkaran Karamanköy’deydi, meydanda halka hitap ederek, teşekkürlerini iletti.

“KARAMANKÖY NE İSTİYORSA VERMEYE HAZIRIZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu Karamanköy Mahallesi’nde vatandaşlarla hasbihal etti, çay içti, referandumu değerlendirdi, her zaman yanlarında olan Karamanköy halkına sözler verdi.

Kafaoğlu “Bu gece başka bir gece, bu gece uzun adamı seven insanların buluşma gecesi. Uzun adam size sevdalı, siz ona sevdalısınız, hep onun arkasında durdunuz o neredeyse Karamanköy Mahallesi de onun yanında oldu. Ne dediysek, ne söylediysek hep Karamanköy bizle birlikteydi. Bizleri hiç mahcup etmediniz. Yiğit insanların harman olduğu, cesur bacılarımızın bulunduğu yer Karamanköy’dür. Bu can bu tente olduğu müddetçe Karamanköy’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Karamanköy yine tarih yazdı, 1170 evet oyu çıktı, sizi bu gayretinizden ve sevginizden dolayı kutluyor, alnınızdan öpüyorum. Gençlerimiz spor sahası istiyor, onlara spor sahası helal olsun, düğün ve hayırların yapılabileceği sosyal tesis de hayırlı uğurlu olsun. Yol sorunu da var bunun da takipçisiyiz. Ferhat Şirin’i için nasıl dağları deldiyse size olan sevdamız için bizde gece-gündüz uyumayacağız ve buraları hak ettiği yere getireceğiz, bunda azimli ve kararlıyız” dedi.