MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU EVET TEŞEKKÜRÜNDE

KAFAOĞLU FARKINI GÖSTERDİ

16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması sonrasında Altıeylül ilçesinden evet oyunun çıkmasının ardından Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu teşekkür ziyaretlerine başladı.

Referandum öncesinde dur durak bilmeden merkez ve kırsal mahalleler olmak üzere gitmedik mahalle, uğranmadık işyeri, eli sıkılmadık, merhaba denilmeyen kimse bırakmayan Başkan Zekai Kafaoğlu bu kez vatandaşların alışık olmadığı bir iş yaptı ve 16 Nisan’daki referandum sonrasında hemen vites büyüttü ve tekrardan turlara başladı ancak bu kez teşekkür için. Altıeylül ve Türkiye’de evet oyu çıkmasının ardından Başkan Kafaoğlu seçmenlere teşekkürlerini iletmek için ilk olarak Nergiz ardından Küçük Bostancı, Karamanköy, Halalca, Ayşebacı, Gökköy ve Yakupköy Mahallelerini ziyaret etti, vatandaşlarla hasbihal etti, çay içti, sohbet etti, referandumu değerlendirdi.

VATANDAŞTAN KAFAOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Başkan Kafaoğlu’nu karşılarında gören vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemeyerek “Başkanım çok kısa süre önce mahallemizdeydin, tekrar aramızdasın. Bizleri böyle alıştırma. Sen bize teşekküre gelmişsin ama esas biz sana bize verdiğin değerden dolayı ve sadece seçimde gelinmediğini herkese gösterdiğin için teşekkür ederiz” dediler.

“SİZLER BATIYA DERS VERDİNİZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Sizleri seviyorum, önemsiyorum. Sadece seçimden seçime gelmek iş değil, önemli olanı seçimden sonrada teşekküre gelebilmek, bizde bunu yapıyoruz. Teşekkür ziyaretlerimizde bazı kırsal mahalleleri tamamladık, diğerlerini de gezeceğiz. Sizler güçlü bir ülke Türkiye’nin önünün açılması, istikrarın sürmesi,  torunlarımızın ve gençlerimizin geleceği için destek oldunuz evet oyu verdiniz, batıya da ders vermiş oldunuz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durdunuz. Sizlere her zaman bizim yanımızda da yer aldığınız, destek olduğunuz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.