MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

ALTIEYLÜL’DE SIRADIŞI BİR PROGRAM

ÜLKE TV ekranlarının ilgi ile izlenen programı ‘En Sıradışı’, 30 Mart 2017 Perşembe akşamı Canlı yayın ile Balıkesir ilçesi Altıeylül’de gerçekleştirildi. Altıeylül Belediyesi tarafından şehre kazandırılan 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir Anıtı’nda gerçekleşen canlı yayına Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da konuk olarak katıldı.

Moderatörlüğünü Turgay Güler’in yaptığı ÜLKE TV’nin ilgi ile izlenen ‘En Sıradışı’ canlı yayını 30 Mart akşamı Balıkesir ilçesi olan Altıeylül’de gerçekleştirildi. Program öncesi ‘En Sıradışı’ ekibini makamında ağırlayan Başkan Zekai Kafaoğlu, 15 Temmuz hain kalkışmasını gelecek nesillere de anlatmak ve unutturmamak adına yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir Anıtı’nı öncelikle maketi üzerinde anlattı.

En Sıradışı’ ekibi ile beraber programın yapılacağı alana geçen Başkan Kafaoğlu misafirlerine 15 Temmuz Şehitleri ve Ömer Halisdemir Anıtı’nı yerinde gezdirerek tanıttı. Balıkesir Altıeylül ilçesi Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde gerçekleşen programa Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ÜLKE TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Star Gazetesi Yazarı Ahmet Kekeç,  Yeni Şafak Köşe Yazarı Salih Tuna, Karar Köşe Yazarı Yusuf Ziya Cömert konuk olarak katıldı. Saat 22.00’den itibaren canlı olarak yayımlanan program 24.00’e kadar devam etti. Ülke gündemi ve halk oylaması üzerine şekillenen canlı yayında, Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu konuşmaları ile programa damgasını vurdu.