MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

BAŞKAN KAFAOĞLU CELEPLERLE BULUŞTU

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Hayvan Pazarını ziyaret ederek, celeplerle buluştu. Kafaoğlu, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması için sandığa davet ederek destek istedi. Ziyarette Başkan Kafaoğlu’na Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban ve AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan eşlik etti.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Kepsut yolu üzerindeki Hayvan Pazarı’nda sabah 7.30’da  celeplerle çay içip sohbet etti. Mesainin erken saatlerde başladığı hayvan pazarında pazarlık anına denk gelen Başkan Kafaoğlu, hem alıcının hem satıcının elini tutarak orta yolu buldu, ‘Pazarlık Etmek Sünnettendir’ dedi.

Kafaoğlu, ülke gündemi hakkında celeplerle sohbet ederken sözlerine şöyle devam etti;  ‘‘Balıkesir Tarım ve Hayvancılık noktasında Türkiye’yi doyuran bir il. Balıkesir bu bölgedeki en büyük ve modern bir hayvan pazarına sahip. Bugün burada ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte celep kardeşlerimizi ziyaret ederek,  16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasında desteklerini istiyoruz. Onlara neden evet demelerinin gerektiğini anlatarak,  kardeşlerimizle fikir alış verişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımız da bizleri ve AK Parti teşkilatını aralarında görmekten çok mutlu oldular. Biz de burada vatandaşlarımızın mutluluğu için varız. Her şey Balıkesir için, her şey Türkiye için, her şey Türkiye’nin AK ve Aydınlık geleceği için. Biz de Evet diyoruz’’ dedi.

Başkanı Yalnız Bırakmayacağız

Başkan Kafaoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür eden Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban ise “Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her zaman desteğini gördüğümüz başkanımızı biz de 16 Nisan’da yalnız bırakmayacağız,  Kararımız Net Oyumuz Evet” şeklinde konuştu. AK Parti Altıeylül ilçe Başkanı Ayhan Atahan da şunları dile getirdi.  ‘Bölgemizin en büyük hayvan pazarında mahallelerimizden, çevre ilçelerimizden ve komşu illerimizden gelen vatandaşlarımızla bir araya gelerek onları ziyaret ettik. Referandum ve 16 Nisan ile ilgili görüşlerini alarak hasbihal ettik’ dedi.