MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

BAŞKAN KAFAOĞLU “HEKİMLERİMİZ BİZİM OLMAZSA OLMAZIMIZDIR”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Devlet Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi hastane yöneticilerini ziyaret ederek, doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutladı.

Kafaoğlu ilk ziyaretini Devlet Hastanesi Hastane Yönetici Uzman Doktor Adil Ozan Gökuç ve ardından Atatürk Devlet Hastanesi Hastane Yönetici                 Uzman Doktor Nazmi Başaran’ı ziyaret ederek, tüm doktorlar adına anlamlı günlerini kutladı.

Başkan Kafaoğlu: ‘‘Bu gün 14 Mart Tıp Bayramı bu vesile ile mesaimize hastanelerimizde başladık. Başhekimlerimizi ziyaret ederek onların nezdinde doktor ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızın tıp bayramını kutladık. Hekimlerimiz bizim olmazsa olmazımızdır, her türlü zor şartlarda gece gündüz demeden 7/24 halkımıza sağlık dağıtan, şifa dağıtan, onların iyileşmesi için, sağlığı için ve mutlu olmaları için uğraşan meslektaşlarımızdır. Kutsal bir mesleği icra eden ve insana hizmet eden bir meslektir. Sağlık olmadan hiç bir şey olmaz. Her şeyin başı sağlık. Sağlık deyince de akla tabii ki hekimlerimiz geliyor. Ben tekrar hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutluyor, her şeyin gönüllerince olmasını diliyorum’’ dedi.     

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirten hastane yöneticileri Başkan Kafaoğlu’nun nazik ziyaretlerinden dolayı kutladılar.