MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

YILDIZ’DAN ESNAFA ÇAĞRI “ESNAFSPOR’A DESTEK OLUN”

YILDIZ’DAN ESNAFA ÇAĞRI

“ESNAFSPOR’A DESTEK OLUN”

 

Onursal Başkan Hasan Yıldız 2. Amatör Küme’de mücadele eden Esnafspor’un en büyük destekçisi

 

Esnafspor 2. Amatör Küme’de bu hafta ilk maçına çıkacak. Kulüp Başkanı Cavit Budak, Teknik Direktör Çetin Karakaşlıoğulları, Yardımcı Antrenör Erkan Akman ve Takım Kaptanı Çağdaş Demirdağtakıma büyük destek veren ve Onursal Başkanlığını yapan Hasan Yıldız’ı ziyaret ettiler.

Esnafspor Kulübü Başkan Hasan Yıldız’a takımın formasını hediye ederek, yaptığı destekten dolayı teşekkür ettiler. Kulüp Başkanı Cavit Budak “Esnafspor olarak esnaflarımızın desteklerini de bekliyoruz, esnaf çocuklarımızın kulübümüzde futbol oynaması da tek isteğimiz. Bu aşamada esnaflık yapan ve Lokantacılar Odası Başkanı olan Hasan Yıldız Esnafspor’un her zaman yanında. Maddi ve manevi anlamda yanımızda olan Hasan Yıldız gibi diğer esnaf arkadaşlarımızı da takımımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz” dedi.

Esnafspor Onursal Başkanı Hasan Yıldız da “Yaptıkları ziyaret ve hediyeleri için Esnafspor heyetine teşekkür ediyorum. Takımımızın yaş ortalaması 20-21. Hedefimiz Esnafspor Kulübü ardında gençlerimizin spor yapması. Esnaflarımızın da bizim yanımızda olacağına inanıyorum. Esnafspor adı gibi esnaf camiasının destekleri ile ligde mücadele vermeli. Kulüp başkanından, teknik heyetine, sporcusundan taraftarına kadar Esnafspor olarak centilmenlik ilk önceliğimiz. Maçlarımızda spor dostluk, arkadaş ve centilmenlik ilkesi ile mücadele edeceğiz. Tüm genç arkadaşlarımız da formanın hakkını en iyi şekilde verecektir. Balıkesir’de esnaf olan tüm arkadaşlarımı Esnafspor’un yanında olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

-