MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Anahtar teslimi parke

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Meclis Üyesi Adnan Demirtaş ile birlikte Dereköy ve Ortamandıra Mahallesi’ni ziyaret etti. Kafaoğlu Dereköy’de vatandaşlarla buluştu, mahalle içerisinde yapılan çalışmaları inceledi; ayağından rahatsızlanan Ortamandıra Mahallesi Muhtarı Özgür Bozdağ’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Başkan Kafaoğlu Dereköy Mahallesi’nde ilk olarak camii bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti; daha sonra ise Muhtar Celali Akkurt ve mahalle sakinleri ile belediyenin yaptığı çalışmaları inceledi. Muhtar Akkurt Altıeylül Belediyesi’nin katkıları ile İstanbul’a gittiklerini ve burada çok güzel hizmetleri yerinde  gördüklerini söyledi.

Başkan Kafaoğlu “5 yıllığına göreve geldik. Her yıl üzerine koyarak çalışmalarımızı arttıracağız. Eskiden mahallelere parke ayrı, döşeme ayrı oluyordu. Şimdi müteahhit anahtar teslimi iş yapacak. Yani kırsal mahallelere parke taşları geldiği gibi yapımına başlanacak ve bitecek. Geçen yıl 100 bin m2 parke taşı döşedik, bu yıl ise bu sayıyı 500 bin m2’ye çıkaracağız” dedi.

Başkan Kafaoğlu daha sonra ayağından rahatsızlanan Ortamandıra Muhtarı Özgür Bozdağ’ı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.