MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

HAVUZA GELİN SERİNLEYİN

3 ay boyunca belirli saatlerde işletmeciliğini Altıeylül Belediyesi’nin üstlendiği Atatürk Yüzme Havuzu’nu gezen Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu tüm vatandaşları çocukları ile birlikte havuzda yüzmeye ve sıcak yaz günlerinde serinlemeye davet etti.

Balıkesir’deki sıcaklıklar hissedilir durumda. Hafta içi ve hafta sonları Atatürk Yüzme Havuzu vatandaşların uğrak yeri. Geçtiğimiz günlerde Altıeylül Belediyesi ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında protokol imzalanmıştı. Protokol ile birlikte 3 ay süre ile her gün belirli saatlerde havuzun işletmeciliği Altıeylül Belediyesi’ne geçti.

Başkan Zekai Kafaoğlu yüzme havuzunu gezdi, havuza giren çocuklar ve vatandaşlar ile sohbet etti, kafeteryada çocukları yüzen ailelerle görüştü.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Daha önce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile protokol imzalamıştık. Havuzun 3 ay boyunca belirli saatlerde işletmeciliğini Altıeylül Belediyesi olarak biz yapıyoruz, bu işi şirketimiz Altaş üstlendi. Havuzu denize gidemeyen vatandaşlarımızın, öğrencilerimizin istifadesine sunduk. Havuz hijyenik, temiz ve belirli zamanlarda ilaçlanıyor.  Havuz içerisinde olimpik havuz, yarı olimpik havuz ve çırpınma havuzu var. Havuzumuz Balıkesir halkının hizmetinde. Balıkesir’deki vatandaşlarımızı yüzme havuzuna davet ediyorum. Sıcak yaz günlerinde serinlemek için havuzumuz hizmette. Vatandaşların rahatlığı, konforu bizim için önemli” dedi.