MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Hastane bahçesine park yapıyoruz

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Nazmi Başaran’ı ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu Başhekim Başaran ile birlikte Altıeylül Belediyesi tarafından hastane bahçesine yapılan çocuk oyun parkında incelemeler yaptı, ailelerle görüştü. Vatandaşlar hastane bahçesine yapılan hizmetten memnuniyetlerini ifade ederek “Çocuklarımızı hastaneye getirdiğimiz zaman oyun oynayacak yerleri yoktu, belediye tarafından çocuk oyun parkının yapılması bizleri memnun etti. Başkanımız Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyoruz” dediler.

“HİZMETLERİMİZ BİTMEYECEK”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai kafaoğlu da “Çocuk hastalar buraya geliyordu ve çocuk poliklinikleri yoğundu. Çocuk hastaları tahlil sonuçlarını beklerken oyun oynamak istiyorlardı. Biz de belediye olarak sağlıklı, konforlu ve zemini kauçuk kaplamalı güzel bir oyun bahçesi yaptık. Burada hizmetlerimiz bitmeyecek. Hastane bahçesine yeşil alanlar ve park alanları yapacağız. Projeler hazırlandı ve ihaleyi yaptıktan sonra hastaneye güzel bir park kazandıracağız” dedi.

“HER ZAMAN YANIMIZDALAR”

Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Nazmi Başaran ise “Hastalarımız ve hastanemiz adına Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ediyorum. Biz Altıeylül ilçesindeyiz. Başkanımız her konuda bize desteklerini sürdürüyor ve her ihtiyacımızda yanımızda oluyor.” diye konuştu.