MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

ALTIEYLÜL RENGÂRENK

Altıeylül Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçede bulunan merdivenler ile oturma banklarını renklendirerek  ilçeye ayrı bir hava kattı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaşanabilir ve yeşil bir Altıeylül için çalışıyor. Merkez ve kırsalda ihtiyaç duyulan yerlere oyun grupları ve parkları kurulurken, bayanlar için yerleştirilen açık hava  spor aletleri de kullanılmaya başlandı.

Hummalı ve özverili bir şekilde çalışmalarını yürüten müdürlük personeli ilçeye ayrı bir renk katmak, ayrı bir hava vermek için estetiği ön planda tutarak merdiven ve oturma banklarını renklendirdi. Birbirinden farklı renklerin kullanılarak boyanan merdivenler ve oturma bankları görsellik anlamında da farklılığı ile dikkat çekti. Yapılan çalışmalar vatandaşın da beğenisini kazandı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Yaşanabilir ve yeşil bir Altıeylül için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu konuda ciddi bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlarımızın dinlenip, vakit geçirebilecekleri, çocuklarımızın oyun oynayabileceği yeşil alan ve parklar yaparak hizmete soktuk. Şehrin estetiğini ön planda tutarak ilçe sınırları içerisinde bulunan merdivenleri maviden, bordoya, sarıdan, yeşile farklı, birbirinden güzel ve çeşitli renklerle boyadık. Oturma banklarını de renklendirdik.  Yaşanabilir bir Altıeylül için 7/24 çalışıyoruz. Bir işi bir şekilde yapıp bitirmek yetmez, estetik anlayışa da uygun yapmak gerekir.” dedi.