MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

YAKUPKÖY’E ÇOK YAKIŞACAK

Altıeylül Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yakupköy mahallesinde yapımı başlayan parkta çalışmalar hızla ilerliyor. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Başkan Yardımcıları Zeki Çabuk, Fikrettin Kocaman ve Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Altıeylül Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yakupköy mahallesine yapılan çevre düzenlemesi inşaatını inceleyen Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, içerisinde spor alanı ve park yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yakupköy mahalle meydanında yapımı devam eden çalışmanın %60 seviyesinde tamamlandığının altını çizen Başkan Kafaoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün burada bir çevre düzenlemesi, park ve spor alanı çalışması var. Çalışmaları yerinde gözlemlemek için Başkan Yardımcılarımız Zeki Çabuk, Fikrettin Kocaman ve Park ve Bahçeler Müdürümüz Osman Zeki Şahin ile sahadayız. Yaklaşık olarak %60 seviyesinde inşaatımız. Tamamlandıktan sonra inşallah bahar aylarında açılışını gerçekleştireceğiz.  Yakupköy mahallemizin güzel bir meydanı vardı. Burasını tanzim ederek spor alanı haline getireceğiz ve , spor aletleri koyacağız. Oturma bankları, kamelyalar, çok amaçlı spor alanı ile birlikte Yakupköy mahallemize bir güzellik katacak. Mahallemize güzel bir hizmet verecek. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” 

Başkan Kafaoğlu’nun yanına gelen Yakupköy mahalle sakinleri kendisine memnuniyetlerini dile getirirken “Başkanım bu park Yakupköy mahallemize çok yakışacak. Size ve ekiplerinize teşekkür ederiz.” şeklinde konuştular.