MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU’NDAN ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI JEST

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu kurumda birim müdürü  çalışan ve daha önce uzun yıllar öğretmenlik yapmış çalışma arkadaşlarını unutmadı ve kendilerinin Öğretmenler Gününü kutlayarak hediye takdim etti.

Kafaoğlu ilk olarak Başkan Yardımcıları İsmail Çoban, Ahmet Özen ile birlikte Başkan Yardımcısı eğitimci Zeki Çabuk’u ziyaret ederek gününü kutladı. Daha sonra Başkan Kafaoğlu Başkan Yardımcıları ile birlikte Muhtarlık İşleri Müdürü Elvan Bahar Göktepe, Teftiş Kurulu Müdürü Enver Topçuoğlu, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Dilaver Ayyıldız, Strateji Müdürü Özgür Aycil’i  ziyaret ederek tebrik etti.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Öğretmenler bizim her şeyimiz. Öğretmenlerimizi önemsiyoruz. Bizleri ve gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerimiz. Öğretmenlerimiz ne kadar mutlu ve huzurlu olurlarsa emanet ettiğimiz çocuklarımız da o kadar mutlu ve başarılı olurlar.  Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk ve birim müdürleri Başkan Kafaoğlu’nun yaptığı bu anlamlı ziyaret ve jestten dolayısıyla kendisine teşekkür ettiler.