MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

YÜKLER PAYLAŞILDIKÇA AZALIR

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Çoban, Ahmet Özen, Altıeylül Belediye Spor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman ile Balıkesirspor Kulübü’ne iade-i ziyarette bulundu, Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte sohbet etti.

Balıkesirspor’un şehrin takımı olduğunu ve bir marka değeri olduğunu söyleyen Başkan Kafaoğlu Balıkesir halkının takıma sahip çıkması gerektiğini belirterek, yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını kaydetti.

“YÖNETİME DESTEK OLUNMALI”

Kafaoğlu “Spor artık sporun ötesine geçti. Spor bir ilin tanıtımına katkı sağlıyor. Televizyonlarda naklen yayın yapıldığı zaman 90 dakika o ilden bahsediliyor. Gençleri spora teşvik etmek ve şehrin marka değeri açısından Balıkesirspor’u önemsiyoruz. Yükler paylaşıldıkça azalır, sevinçler de paylaşıldıkça çoğalır. Balıkesir halkını yönetime sahip çıkmaya ve destek olmaya davet ediyorum” dedi.

“ORTAK SEVDAMIZ BALIKESİRSPOR”

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi de “Yönetim olarak Başkanımızı ziyaret etmiştik, aynı günün akşamında kendisi bizi ziyaret etti.  Zor günler geçiriyoruz. Zor durumda bir idari kulüp aldık. Balıkesirspor şehrin bir vitrini, marka değeri var. Mali ve idari yükün altından şehrin desteği ile kalkacağız. Futbol motivasyon işi. Bütün şehir kenetlenip kulübe sahip çıkmalı. Zekai Başkan Balıkesir sevdalısı. Balıkesirspor da bizim ortak sevdamız. El birliği ile bu yükün altından kalkacağız” diye konuştu.