MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

BAL-KES’DEN KAFAOĞLU’NA ZİYARET

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi ve Balıkesirspor Yönetim Kurulu Üyeleri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Çiftçi Kafaoğlu’na Balıkesirspor forması hediye etti, rozet taktı.

 

Yeni yönetime seçilen Balıkesirspor Yönetim Kurulu, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Kafaoğlu “Her zaman taşın altına elimizi sokmaya hazırız. Bize düşen ne görev varsa yaparız” dedi. Ziyaret anısına Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi Başkan Zekai Kafaoğlu’na 10 numara Balıkesirspor forması hediye etti, Balıkesirspor rozeti taktı.

“ÜZERİMİZE DÜŞEN NE GÖREV

   VARSA YAPMAYA HAZIRIZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu Başkan Feyyaz Çiftçi ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileyerek “Balıkesirspor hepimizin. Balıkesirliyim diyen herkes takıma sahip çıkmalı. Sizin yönetime gelmeniz Balıkesirli ve Balıkesispor’lu olmanın sevdasıdır.  Bu işler aşkla, sevgiyle ve sevdayla oluyor. Fedakarlık gerektiren iş bunlar. Şehrimizin tanıtımı, sporu ve gençlerimiz için Balıkesirspor sevdası son derece önemli. Başarılı olacağınıza inanıyorum.  Her zaman taşın altına elimizi sokmaya hazırız. Bize düşen ne görev varsa yaparız. Belediye olarak Pamukçu Termal Tesislerimiz var, istenildiğinde futbolcularımız buradan faydalanabilirler. Bunun haricinde belediye olarak bize düşen görev varsa biz yaparız” dedi.

“BALIKESİRSPOR BİR MARKA DEĞERİ”

Balıkesirspor Başkanı Feyyaz Çiftçi de “Balıkesirspor şehrin önemli bir markası. Ne kadar maddi sıkıntı yaşansa da Balıkesirspor’un bir marka değeri var. Takımın bulunduğu yer marka anlamında iyi bir yer, maddi sıkıntımız var ama şehrin dinamiklerini hep beraber harekete geçirerek altından kalkacağız. Sizlerin destekleri çok önemli. Stadyum ve tesisler belediye sınırları içerisinde. Belediyeden bu anlamda destek isteyebiliriz” diye konuştu.