MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

GÖRME ENGELLİ ÖĞRENCİNİN TABLET SEVİNCİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gazi İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencisi görme engelli Esra Kaya’ya konuşabilen görme engellilere uygun tablet hediye etti. Öğrenci Esra Kaya “Diğer insanlardan farkım olmayacak. Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Zekai Kafaoğlu Altıeylül ilçesinde 7’den 70’e herkese ulaşıyor, yakından ilgileniyor.  Başkan Zekai Kafaoğlu görme engelli öğrencinin tablet ihtiyacını da yerine getirdi. Başkan Kafaoğlu Esra’nın Kasaplar Mahallesi’ndeki evine gitti,  tableti genç kıza takdim etti.  

“DİĞER  İNSANLARDAN

 FARKIM OLMAYACAK”

Ortaokul son sınıf öğrencisi Esra hediye karşısında çok mutlu oldu, sevinci yüzüne yansıdı ve “ Çok mutluyum. Normal insandan farkım olmayacak. Küçük yazıları okuyamıyorum. Tablet konuşuyor, bana çok yardımcı olacak. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Kardeşimizin tablet ihtiyacı olduğunu öğrendik. Daha önceden de yaz kuran kursuna giden görme engelli kardeşlerimize de tablet hediye etmiştik. Bu tablet ile kardeşimizin eğitim-öğretim hayatı daha da kolaylaşacak.  Her zaman kendisine destek olmaya hazırız. Belediyecilik toplumun her kesimine dokunan bir iş. Biz de ilçemizde 172 bin nüfusa sahip ve genç, yaşlı, engelli, engelsiz demeden toplumun her kesimine ulaşıyoruz” diye konuştu.