MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU HAT-TRİCK YAPTI

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin “İmkan Bizden Oynamak Sizden”  mahalle ligi futbol turnuvasının Altıeylül ilçesindeki ayağı start aldı. Turnuvanın açılış maçı ise Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu başta olmak üzere belediye meclis üyeleri ve daire müdürlerinin de yer aldığı karşılaşma ile başladı.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün halı sahasında gerçekleşen maçı Türkiye’nin önemli hakemlerinden Balıkesir’li İlker Meral yönetti.

TAKIMININ 10 NUMARASI OLDU

Müsabakada Başkan Zekai Kafaoğlu takımını sırtlayan isim oldu. Zevkli ve çekişmeli geçen maçta Başkan Kafaoğlu takımının 10 numaralı ismi oldu ve giydiği 10 numaralı forma ile hat-trick yaptı. Forvet hattında dikkat çeken Kafaoğlu rakip defansını ve kalesini tecrübesi ile geçmekte zorlanmadı ve ardı ardına goller atarak büyük alkış aldı.  Rakip kaleye 3 gol atan Başkan Kafaoğlu maçın yıldızı oldu. Başkan Kafaoğlu’nun takımı müsabakayı 4-3 kazandı. Müsabaka sonrasında Başkan Zekai Kafaoğlu Hakem İlker Meral’a maçı yönetmesinden dolayı çiçek ve Altıeylül Belediyespor Kulübü’nün formasını hediye etti, ardından mahalle ligi futbol turnuvası maçının başlama vuruşunu yaptı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Zekai Kafaoğlu turnuva ile ilgili olarak şunları söyledi: “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği mahalle ligi maçları Altıeylül ilçesinde başladı. Böyle büyük bir organizasyona imza atan Ahmet Edip Uğur ağabeyimize teşekkür ediyorum.  20 ilçede oynanan karşılaşmalar sonrasında birinciler kendi aralarında maç yapacak ve şampiyon olan takım Avrupa’ya gidecek.   Bizim ilçemizden 45 takım müsabakaya katılıyor. Genç kardeşlerimizden de iyi futbolcular çıkacak.”