MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

BAŞKAN KAFAOĞLU KIRSAL MAHALLELERDE AYAK BASMADIK YER BIRAKMIYOR

BAŞKAN KAFAOĞLU KIRSAL MAHALLELERDE AYAK BASMADIK YER BIRAKMIYOR

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu kırsal mahallerdeki ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Kafaoğlu 12 mahalleyi dolaştı, vatandaşlarla buluştu.

Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman, Ahmet Şen, Hasan Avcı, Murat Adısanoğlu, Cemal Alabaş ile birlikte kırsal mahalle gezilerini sürdüren Başkan Kafaoğlu bir günde 12 mahalleyi gezdi. Çayırhisar Mahallesi’yle geziye başlayan Başkan Kafaoğlu burada yapılan park ve yeşil alanı inceledi, vatandaşlarla sohbet etti.

DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDI

Daha sonra Küçük Bostancı ve ardından Büyük Bostancı’ya geçen Kafaoğlu vatandaşlarla hasbihal etti. İnkaya’da yapılan çalışmalara yerinde bakan Kafaoğlu yoğun temposuna Çiftlik oradan da Orhanlı’ya geçerek sürdürdü.

 Orhanlı’da vatandaşlarla bir araya gelen Kafaoğlu Paşaköy ve ardından Atköy’de vatandaşlarla selamlaştı, esnafı gezdi. Aslıhantepecik ve Aslıhan ziyaretinin ardından Ovaköy’e uğrayan Kafaoğlu burada çay molası verdikten sonra son durak olarak Halalca’ya geçti ve Semih Kaymak ile Seher Orhan çiftinin düğün merasimine katıldı, gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

“HİZMETLERİMİZ HER YIL

    DAHA DA ARTACAK”

Başkan Kafaoğlu gittiği kırsal mahallelerde vatandaşın büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılaştı. Kafaoğlu “Belediye olarak kırsal mahallerimize hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana 18 ay oldu. Önceliğimiz parke taşı ve çocuk oyun grubuydu. İlk adım olarak kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın ayağını çamurdan kurtardık, daha sonra çocuk oyun parkları monte ettik.  Bayanlarımızın fitness aleti isteğini yerine getiriyoruz. Daha yeni bir belediyeyiz. Her yıl çalışmalarımızın üzerine koyarak gideceğiz. Önümüzdeki yıl bu daha farklı olacak ve 5 yılsonunda çalışmalarımız tamamlanacak. Verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz. Sizlerden de bu çalışmalarımız noktasında olumlu yanıt alıyoruz, bu da bizi mutlu ediyor” dedi.