MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Başkanımızı Dünya Ruh Sağlığı Günü sebebi ile Hasan Hocaoğlu ziyarete geldi.

Başkanımız Zekai Kafaoğlunu Dünya Ruh Sağlığı Günü sebebi ile Hasan Hocaoğlu ziyarete geldi.

 

Sağlıklı Toplum İçin Desteğe Devam

10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret eden heyet, kendilerine verdikleri destekten dolayı Başkana teşekkür ettiler.

Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Hocaoğlu, Halk Sağlığı Müdürü Doktor Hakkı Özçoban, Psikiyatrisler ve Toplum Ruh Sağlığı hastalarının Başkan Zekai Kafaoğlu’na makamda yaptığı ziyarette heyet, Başkana kendilerine verdiği değer ve ciddi katkılardan dolayı teşekkürlerini sundular.

Gayretli çalışmalarından dolayı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi çalışanlarına övgüde bulunan Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Hocaoğlu, bu kurum içerisindeki çalışmalarından dolayı kendilerine müteşekkir olduğunu söyledi.  Bu merkeze devam eden vatandaşlarımızın hayata kazandırılmış olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na da bu merkeze verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Hocaoğlu, amaçlarının ruh sağlığı bozuk olan bireylerin topluma kazandırılması olduğunu vurguladı.

Hayatla barışık olunması gerektiğine değinen Başkan Kafaoğlu, toplum mutluluğunun ve sağlığının öneminden bahsederken “Bizler yerel yöneticileri olarak bulunduğumuz şehrin mutluluğunu ve sağlığını düşünmeliyiz. İmkânlarımız arttıkça daha fazla destek olmaya devam edeceğiz. Sağlıklı bir toplum için desteğe devam. Sağlığın önemini kaybedince öğreniyoruz. Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezine verdikleri emeklerden dolayı da teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Gününü kutluyor, çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.