MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

“AKARSU MAHALLESİ HALKI ADINA BAŞKANIMIZA DUACIYIZ”

AKARSU MAHALLESİ’NDE KÖPRÜ SEVİNCİ

 

Altıeylül Belediyesi Akarsu Mahallesi’nin en önemli isteklerinden birisi olan köprü sorununu çözdü. Başkan Zekai Kafaoğlu mahalleyi ziyaret etti, vatandaşlarla birlikte yeni yapılan köprüyü inceledi. Akarsu halkı “Eski köprünün üzerinden geçmemiz çok zordu. Yeni yapılan köprü ile gidiş-gelişlerimiz rahatladı. Aynı anda iki araba geçebiliyor. Başkanımıza duacıyız” dediler.

 

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kalınoğlu, Fikrettin Kocaman ve Hasan Avcı ile birlikte Akarsu Mahallesi’ne giden Başkan Zekai Kafaoğlu burada mahalle sakinleri ile bir araya geldi, sohbet etti, çay içti. Kafaoğlu daha sonra mahalle halkı ile birlikte belediye tarafından yapılan köprüyü inceledi.

“BAŞKANIMIZA DUACIYIZ”

Mahalle sakinleri “Eski köprünün üzerinden geçmemiz çok zordu. Yeni yapılan köprü ile gidiş-gelişlerimiz rahatladı. Aynı anda iki araba geçebiliyor. Başkanımıza duacıyız. Başkanımı her zaman bizi ziyarete geliyor. Ne istersek yapıyor. Çalışmalardan çok memnunuz” dediler.

“MAHALLE HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Mahalle Muhtarı Musa Doğaç ise “Eskiden mahallemiz içerisinde çok kötü bir vaziyette olan ve tek aracın bile zor geçtiği köprümüz vardı. Başkanımız bu sorunumuzu ele aldı ve çok kısa sürede mahallemize yeni bir köprü kazandırdı. Kendisine mahalle halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

“YENİ VE GENİŞ BİR KÖPRÜ YAPTIK”

Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise “Akarsu Mahallesi’nde fen işleri ekipleri 60 gün burada yol çalışması yaptı. Araç giremeyen sokaklar vardı ve bunların alt yapısını hazırlayarak kilit parke taşı döşedik. Mahalle içerisinden dere geçiyor. Derenin üzerinden geçmek zordu. Köprü eski ve yetersizdi. Mahallede yeni ve vatandaşların rahatça geçebileceği bir köprü yaptık, korkulukları da bitti. Vatandaşların doğdukları, büyüdükleri yerde mutlu olmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Emeği geçen tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.