MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

“BAŞKANIM BİZ BÖYLE SEVGİYE ALIŞKIN DEĞİLİZ”

 “BAŞKANIM BİZ BÖYLE SEVGİYE ALIŞKIN DEĞİLİZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ne dediyse onu yapıyor. Çat kapı ziyaretlerini sürdüren Kafaoğlu Büyük Bostancı ve Küçük Bostancı Mahallesi’ndeydi. Vatandaşlar başkanı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu çat kapı yapıyor, vatandaşlarla çay içip sohbet ediyor, hasbihal ediyor. Başkan Kafaoğlu önceki gün de Belediye Meclis Üyesi Fikrettin Kocaman ile önce Büyük Bostancı ardından Küçük Bostancı mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden, yaşlıların elini öpen ve küçük çocukları oyuncak ile sevindiren Başkan Kafaoğlu’nu karşılarında gören vatandaşlar şaşırdı.

Başkan Kafaoğlu “Ne demiştik, çat kapı yapar çayınızı içmeye geliriz demiştik. İşte bugün de bunlardan birisi. Sizlerle birlikte olmaktan, sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Güzel bir Altıeylül için sizlerin destekleri ile çalışmalarımıza hız vermeden devam ediyoruz. Programımız uygun olduğu zaman mahallelerimizi gezip vatandaşlarımız ile sohbet ediyoruz” dedi.

Mahalle sakinleri de “Başkanım biz böyle sevgiye ve ilgiye alışkın değiliz. Başkan olduğunuzdan beri her zaman,ummadığımız anlarda çıkıp geliyorsunuz. Bu da bizleri mutlu ediyor. Altıeylül'e daha güzel bir çehre kazandıracağınıza inanıyoruz. Her zaman sizin yanınızdayız” diye konuştular.