MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

KAFAOĞLU: “İNSANLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

KAFAOĞLU: “İNSANLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk ile birlikte Yeşilyurt ve İnkaya Mahallelerini ziyaret ederek, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

 

 

Yapılan çalışmalarla birlikte her iki mahallenin çehresi değişti, cadde ve sokakları adeta yeniden yapılandı. Mahalleleri güzelleştiren ve ayrı bir ivme veren belediye çalışmaları mahalle sakinlerinin de takdirini kazanıyor. Mahalle sakinleri Altıeylül Belediyesi’nin hizmetlerinden çok memnun.

İnkaya Mahallesi Muhtarı Okan Irmak ve Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Ulaş Çiçek Belediyenin yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Zekai Kafaoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

İnkaya Mahallesi Muhtarı Okan Irmak “Altıeylül Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerinden dolayı muhtar olarak ve vatandaşlar olarak Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ve ekibini takdir ediyorum” dedi.

“HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “İnkaya Mahallesi İkizcetepeler Barajı’na bakıyor ve güzel bir yer. Altıeylül Belediyesi olarak mahalleyi daha da güzelleştirmek için bu mahalleye parke taşı döşedik. İnkaya’ya 5.500 m2 kilitli parke taşı döşedik, sorunlarla yakından ilgileniyoruz. Baraja komşu olan mahallelerimizin arıtması ve kanalizasyonu ile ilgi olarak BASKİ’miz yakından ilgileniyor. İnsanların doğdukları ve büyüdükleri yerlerin güzelleşmesi için bizde üzerimize düşeni yapıyoruz. İnsanların mutlu olmasını istiyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Vatandaşlarımız yapılan hizmetlerden dolayı mutlu. Her yıl hizmetlerimizi üzerine koyarak arttıracağız” diye konuştu