MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

ORTAMANDIRA’YA ALTIEYLÜL ELİ DEĞDİ

ORTAMANDIRA’YA ALTIEYLÜL ELİ DEĞDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Fen İşleri Müdürü Yavuz Özaydın, Muhtarlık İşleri Müdürü Elvan Bahar Göktepe ile birlikte Ortamandıra Mahallesi’ne giderek parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Kafaoğlu Ortamandıra Mahallesi’nde sıcak vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Kafaoğlu mahalle sakinleri ile birlikte sokakları gezerek çalışmalara tam not verdi.

Ortamandıra Mahallesi sakinleri Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’ndan çok memnun olduklarını ve mahalleye yapılan hizmetlerin artarak devam ettiğini kaydettiler.

“YOLLARIMIZ YOLA BENZEDİ”

Ortamandıra Mahallesi Muhtarı Özgür Bozdağ “Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Yollarımız yola benzedi. Çamurdan geçilmeyen yollarımızı parke taşı ile döşendi. Çok memnunuz. Başkanımızın her zaman arkasındayız” dedi.

“VATANDAŞIN İLGİSİ HİZMETİN

  GÜZEL OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Mahallede hiç açılmamış yollar vardı, bunlar açıldı. Mahallede bulunan sokakları parke taşı ile döşedik. Ortamandıra Ortamandıra olalı böyle hizmet görmemiş. Bunu vatandaşların ilgisinden anladık. Vatandaşlarımızın ayağını çamurdan kurtarıyoruz. Güzel işler oluyor. İnsanın olduğu her yere ulaşmamız bizi mutlu ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.