MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Motorcu aileden Başkan’a teşekkür ziyareti

Motorsiklet sporuna emek ve gönül veren Ali Efe  - Bener Yeğin çifti kendilerine büyük destek veren Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun makamına Şampiyonluk kupalarıyla gelerek teşekkür ettiler.

28 Haziran’da yapılan Pist Yarışlarına katılmak için son şans olarak Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na gelerek destek isteyen ve bu desteğe olumlu cevap alan  Ali Efe – Bener Yeğin çifti, yine Başkan Kafaoğlu’nun destekleriyle Ağustos ayında Yunanistan’da yapılan Pist Yarışlarında dereceye girerek gururumuz oldular. Genç Yeğin çiftinin bu azmi karşısında duyarsız kalmayıp destek veren Başkan Kafaoğlu, aldıkları başarılar karşısında kendilerini tebrik ederken “Yeğin çifti hakikaten Motosiklet Pist Yarışlarında çok başarılılar. Motorsikletle yatıp motorsikletle kalkıyorlar. Gittikleri her yarıştan kupalarla dönüyorlar. Biz de Altıeylül Belediyesi olarak kendilerini destekliyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. İlçemizi, şehrimizi her gittikleri yerde tanıtıyorlar. İnşallah her yarıştan sonra kupalarla dönerler.. Yunanistan’da yapılan yarışlarda Ali Efe Yeğin 1., eşi Bener Yeğin ise 3. Olarak döndüler. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“YANIMIZDA YOLUMUZDA OLDU”

Haziran ayında yapılan yarışlara gidemeyecekleri anda son çare olarak Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na gelip destek isteyen Yeğin çifti kendilerine inanıp destek olan Başkan Kafaoğlu’na teşekküre geldiler. Yunanistan’da yapılan yarışlarda başarı çıtalarını yükseltmelerinde arkalarındaki  Altıeylül Belediyesi desteğinin büyük katkıları olduğunun altını çizen Yeğin çifti “ Zekai Kafaoğlu Başkanımızın desteği sayesinde buralara kadar geldik. Haziran ayındaki  yarışlara gidemeyeceğimiz anda buraya, Zekai Başkanımıza geldik. Bir baba gibi yanımızda, yolumuzda oldu. Allah ondan razı olsun.  Derece alabilmek için yapılan antrenmanlar haricinde, arkamızda Altıeylül Belediyemizin ve Başkanımız Zekai Kafaoğlu’nun desteği olduğunu bilmek bize büyük güç verdi. Katıldığımız her yarışta Altıeylül Belediyesini arkamızda olduğunu hissettik. Önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Orada da hedefimiz ülkemizin, belediyemizin bayrağını dalgalandırmak, kupayla geri dönmek. Maddi ve manevi destekleri için yeniden Altıeylül Belediyemize, bize babalık yapan Zekai Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.