MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

2. GÜNDOĞAN’A ALT GEÇİT YAPILIYOR

2. GÜNDOĞAN’A ALT GEÇİT YAPILIYOR

ALTIEYLÜL’DE VATANDAŞIN GÜVENLİĞİ ÖNEMLİ

KAFAOĞLU ALT GEÇİT ÇALIŞMASINI İNCELEDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu 2. Gündoğan Mahallesi’nde mahalleleri birbirine birleştirecek olan alt geçit çalışmasını yerinde inceledi.

Belediye Meclis Üyeleri Fikrettin Kocaman, Hasan Avcı ve Murat Adısanoğlu ile birlikte alt geçit çalışması hakkında yetkililerden bilgi alan ve işçilere kolaylıklar dileyen Başkan Kafaoğlu halkın güvenliği için alt geçidin kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Başkan Kafaoğlu Gümüşçeşme, 1. Gündoğan ve 2. Gündoğan Mahallesi hattında yayaların bir taraftan diğer tarafa geçişi noktasında sıkıntı oluştuğunu söyledi. Kafaoğlu çalışmaların insanların güvenliği için yapıldığını kaydetti.

“1 AY İÇERİSİNDE ÇALIŞMA BİTECEK”

Kafaoğlu “Vatandaşlarımızın mahallere geçişi açısından bu alt geçit son derece önemli. Sağlık ocağı ve okula gitmek için vatandaşlarımız artık rahatlıkla alt geçidi kullanarak gidebilecek. Devlet Demir Yolları, Büyükşehir Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi olarak iki alt geçit yapılması için yer tespit edildi ve çalışmalar başladı. 1 ay içerisinde bu çalışma tamamlanacak. Günün şartlarına uygun bir şekilde alt geçit yapılıyor. Okullar açılmadan alt geçit hizmete girecek” dedi.