MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Gazi Osman Paşa Mahallesi sakinleri Başkan Zekai Kafaoğlu’na astıkları pankartla teşekkür etti.

Gazi Osman Paşa Mahallesi TCDD Caddesi üzerinde yapılan kaldırım çalışması dolayısıyla mahalle sakinleri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na astıkları pankartla teşekkür etti.

Mahalleli “Mahallemize yaptığınız hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu’na teşekkür ederiz” yazısı astı. Son aşamaya gelen çalışmalarla ilgili olarak Gazi Osman Paşa Muhtarı Şinasi Çağlı ve mahalle sakinleri değerlendirmede bulundu.

Gazi Osman Paşa Muhtarı Şinasi Çağlı TCDD Caddesi’ne Büyükşehir Belediyesi tarafından alt geçit yapıldığını ve Gazi Osman Paşa Mahallesi halkının Cumartesi Pazarına, Plevne’ye, Sanat Okuluna yayan veya arabayla rahat bir şekilde gittiğini söyledi.

“MUHTAR BİR KALDIRIM İSTEDİ,

  BAŞKAN ÇİFT TARAFLI YAPTI”

Bu caddeyi çok önemsediklerini aktaran Çağlı “Mahallemizde Çarşamba pazarı var. Buradan geliş-gidiş de sıkıntı oluyordu. Pazarcı esnafı da bu sorundan muzdaripti. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na sıkıntıyı ilettim ve tek taraflı kaldırım yapılmasını istedim.  Ben tek taraflı kaldırım istedim Başkanımız öyle olmaz iki taraflı yapacağız dedi ve bir baktık ki çalışma başlamış ve tüm hızıyla gidiyor. Belediye Başkanımıza seçimlerden sonra her zaman ve 7/24 ulaşıyorum. Çok mutluyum, sıkıntım yok. Benim gibi vatandaşlarımız da başkanımıza kolayca ulaşabiliyor” dedi.

“MAHALLEMİZE HİZMET ESİRGENMİYOR”

Muhtar Çağlı “Belediyenin sosyal ve kültürel hizmetlerini yapmak için ALGEM (Altıeylül Gelişim Merkezi'ni) Gaziosmanpaşa Mahallesi Yakup Şevki Paşa Caddesi No: 100'de hizmete sunduğuna tanık olduk. Mahallemize hizmetlerini esirgemeyen bu başkanımız Zekai Kafaoğlu'nu hep destek tam destek diyorum. Zekai Başkanla 'Mutlu Gaziosmanpaşa Mahallesi' olacağına inancımla çalışmaları için teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.”

“TCDD CADDESİNİ KİMSE TANIYAMAYACAK”

Mahalle sakinleri de caddenin farklı bir görünüme kavuşturulduğunu, ekiplerim tüm hızıyla çalıştığını ve bundan sonra yoldan değil kaldırım üzerinden sağlıklı ve güvenli bir şekilde gideceklerini belirttiler. Kaldırım çalışması dolayısıyla başta Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve belediye personeline teşekkür eden mahalle sakinleri “Başkanımız bize böyle güzel hizmette bulunduğu için biz de kendisine pankartla teşekkür etmek istedik. Her zaman gelip çalışmaları yerinde inceliyor ve bizimle hasbihal ediyor. Çalışma tamamen bittiğinde TCDD Caddesi’ni gelenler tanıyamayacak, biz nereye geldik diyecekler” diye konuştular.

“KALDIRIMDAN GÜVENLİ BİR

   ŞEKİLDE GİDEBİLİYORUM”

Mahalle sakini olan engelli Cavit Erez de “ Daha önceden bu yoldan gidip gelirken can güvenliğimiz yoktu ve arabalar geçerken tehlike arz ediyordu. Şimdi kaldırım yapıldı ve engelliler de unutulmadı. Ben tekerlekli sandalyem ile güvenli bir şekilde kaldırımdan gidebiliyorum.  Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu engellileri unutmadı ve kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.