MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Pamukçu Kırsal Hizmet Binamızı açtık

Belediyemizin Kırsal Hizmetler Müdürlüğü binası hizmete girdi. Mahalle muhtarlarının da ilgi gösterdiği açılışın kurdelesini Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu kesti.

Kırsal Hizmetler Müdürü Mustafa Bayhan yaptığı konuşmada projeler üreterek vatandaşların sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi. Bayhan kırsal mahallelerinin şehir merkezleri gibi olacağını ifade ederek, 7/24 hizmet vereceklerini belirtti.Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Çoban da 1 yıl içinde zorlu bir süreçten geçtiklerini, ancak Türkiye geneline bakıldığında hızlı çalışan ve hizmet yapan bir belediye olduklarını dile getirdi. Altıeylül Belediyesi’nde çalışkan bir personel kadrosunun hizmet verdiğini vurgulayan Çoban, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün kırsalda yaşayan vatandaşlara destek ve proje üreteceğini söyledi.

Altıeylül Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ise yaptığı konuşmada yeni bir belediye olmalarına rağmen kısa süre içerisinde güzel işler başardıklarını ifade etti.

 1 yıl boyunca gece-gündüz demeden kimseyi ötekileştirmeden hizmet verdiklerini belirten Başkanımız Kafaoğlu “Yıllarca kırsal mahallelere istenildiği kadar hizmet gitmemişti. Altıeylül Belediyesi olarak bizler göreve geldikten sonra kırsal mahallelere verdiğimiz sözleri yerine getirmeye başladık.  Belediye olarak kırsalda 107 mahalleye hizmet götürüyoruz. Kırsalda artık çöp konteynerleri var, çöp kamyonları gidiyor. Parke taşları döşeniyor, çocuk parkları kuruldu, bayanlar için de spor aletleri kuruyoruz. Şehirde ne varsa kırsal mahallerimizde de onlar olacak. Kırsaldaki vatandaşların ayağı çamurdan kurtuluyor” dedi.