MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

ALTIEYLÜL KIRSALDA PARKE TAŞI DÖŞEME İŞİ DEVAM EDİYOR

ALTIEYLÜL KIRSALDA PARKE TAŞI DÖŞEME İŞİ DEVAM EDİYOR

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü’nün kırsalda devam eden çalışmalarını yerinde inceledi. Çandır Mahallesi ve Köseler Mahallesi’ne giden Başkan Kafaoğlu mahallelerde kilitli parke taşı döşeme işini yerinde inceledi.

İlk olarak Çandır Mahallesi’ne giden Kafaoğlu kilitli parke taşı döşeme işinin devam ettiğini ve halkın memnun olduğunu söyledi. Bu sene 500 bin m2 kilitli parke taşı ihalesi yaptıklarını ve 4 farklı müteahhidin çalışmaları yürüttüğünü kaydeden Kafaoğlu ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Başkan Kafaoğlu Çandır Mahallesi’nde işçilerle birlikte önce taş döşeme işi konusunda bilgi aldı ve deneme yaptı. Başkan Kafaoğlu taş döşeme işinden de tam not aldı.

“VATANDAŞIMIZ MUTLU”

Çandır Mahallesi Muhtarı İsmail Parlak “Başkanımız söz verdi ve sözünü yerine getiriyor. Vatandaşımız mutlu. Daracık sokaklar parke taşı döşenince genişliyor, geniş görünüyor” dedi.

“MAHALLE ŞANTİYE GİBİ”

Daha sonra Köseler Mahallesi’ne geçen Başkan Kafaoğlu “Artık kırsal mahalleler belediye oldu. Şehirde ne varsa mahallelerde de o olacak demiştik ve bunun için çalışıyoruz. Ekip olarak çalışıyoruz, ekibim ile gurur duyuyorum. Aşkla, şevkle herkes taşın altına elini koyuyor. Altıeylül artık kurumsal bir kimlik kazandı. Vatandaş mutlu olunca  ben de mutlu oluyorum. Vatandaşımız her şeye layık. Silindirler, kepçeler, greyderler mahalle içerisinde durmadan çalışıyor. Mahalle şantiye gibi oldu” diye konuştu.       

“HER TARAF TEMİZ”          

Köseler Mahallesi Muhtarı Faruk Özbayram da “Kış günü vatandaş çizme ile geziyordu. Şu anda her taraf temiz ve parke taşları ile döşendi. Vatandaşımız şimdi rahat bir şekilde yürüyor” dedi.

“15 EYLÜL’DE BİTECEK”

Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk ise “Önce büyük mahallelerinin yollarını ve alt yapı çalışmalarını hazırladık. Baharın ilk ayları ile birlikte bu bölgelere kilitli parke taşı çalışma işine başladık. 15 Eylül itibariyle bu işleri tamamlayacağız. Kırsaldaki tüm mahallelerimizin önümüzdeki kış ayında daha temiz ve kullanabilir bir mahalle olacak” ifadelerini kullandı.