MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Aldığınız ücret ananızın ak sütü gibi helal

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin ile birlikte Altıeylül Belediyesi Nikah Salonu’nda Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Park ve Bahçeler Müdürü Zeki Şahin yaptığı konuşmada Altıeylül ilçesinin Balıkesir’in en büyük ilçesi olduğunu söyledi.  Şahin personelle birlikte Altıeylül’ün güzelleşmesi için birlikte koşturduklarını ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk da “Park ve bahçelerin güzelleşmesi için çaba sarf ediyorsunuz. Hepinizin çalışmalarından memnunuz. Bundan sonra da samimiyet, ciddiyet ve gayret ile çalışmaya devam edeceğiz. Sizler Altıeylül’ün parlayan yıldızısınız” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da Altıeylül Belediyesi’nin Balıkesir’in 20 ilçesi içerisindeki en büyük ilçe olduğunu kaydederek, belediyeciliğin sadece alt yapı ve üst yapı olmadığına vurgu yaptı.

“SİZLER ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZSINIZ”

Belediyecilik anlayışlarının sosyal, kültürel, hizmet ve çevreye duyarlı belediyecilik olmak üzere dört kısım olduğunu hatırlatan Kafaoğlu “Belediyenin bir de görünen yüzü var. Görünen yüzü güzelleştirilmesi, daha güzel hale getirilmesi  park ve bahçelerle oluyor . Oturduğumuz ilçenin, mahallenin ve sokakların temizliği ile birlikte yeşil alana kavuşturulması sizlerin sayesinde oluyor. Elinizin emeği, gözünüzün nuru ile çalışıyorsunuz ve alın teri döküyorsunuz;  çocuğunuzun rızkını götürüyorsunuz. Aldığınız paralar ananızın ak sütü gibi helal. Sizleri farklı gözle veya işçi gibi görmüyoruz, sizler bizim çalışma arkadaşlarımızsınız. Yapılan çalışmalar ekip  ile oluyor. Altıeylül çalışıyor, park ve bahçeler durmuyor. Çalışmaya devam edin; ben çok çalışması nedeniyle zarar gören kimseye rastlamadım” dedi.