MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Ahmet Özhan ile tasavvuf müziğinde buluştuk

Altıeylül Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla iftar programlarına başladı. İftarın ardından da ramazan ayı boyunca Atatürk Parkı içerisinde de konserler, çocuklara özgü ramazan eğlenceleri ve stantlar geziliyor. Vatandaşlar Ramazan ayını Altıeylül’de dolu dolu yaşıyor.

Altıeylül Belediyesi’nin ilk iftarı yoğun bir katılım ile GOP Mahallesi Pazar yerinde gerçekleşti. Vali Mustafa Yaman, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Osman Yenidoğan, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, GOP Mahallesi Muhtarı Şinasi Çağlı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Kafaoğlu vatandaşlarla birlikte ilk iftarını açmanın huzurunu yaşadı.

İftar programının ardından Atatürk Parkı içerisinde Ahmet Özhan konseri gerçekleşti. Konserde Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale, Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu ile vatandaşlar yer aldı. Ahmet Özhan birbirinden güzel eserleri ile ilk ramazan gecesine ayrı bir renk kattı.

Konser sonrası sahneye çıkan ve Ahmet Özhan’a teşekkür eden Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Türkiye’de herkesin tanıdığı ve tasavvuf müzikisi denilince akla gelen isim Ahmet Özhan. Ahmet kardeşimiz bu gece hepimizin gönlünde taht kurdu, kulaklarımızın pasını sildi, gönül tenimizi titretti. Her sene sizleri aramızda görmek istiyoruz. Devlet büyüklerinin de her zaman severek dinlediği sanatçı. Kendisini ağırlamaktan mutlu olduk; kendisinin sesine ve yüreğine sağlık” dedi.