MUTLU İNSANLAR ŞEHRİ ALTIEYLÜL BELEDİYESİ

Şampiyonlarımızı kutladık

Altıeylül Belediyespor Kulübü Judo takımı sporcuları kendi branşlarında elde ettikleri başarılar nedeniyle Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu tarafından ödüllendirildi.Ödül takdimi esnasında Altıeylül Belediyespor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman ve AK Parti Milletvekili Adayı Sema Kırcı da hazır bulundu. Başkan Zekai Kafaoğlu tüm sporcuları kutlayarak bundan sonraki yarışmalarda başarılar diledi.

52 kiloda Ümitler Türkiye Şampiyonası şampiyonu, Ümitler Avrupa Kupasında şampiyon, Ümitler Avrupa Kupası ikincisi ve Ümitler Avrupa Kupası Şampiyonu İrem Korkmaz, 63 kiloda Ümitler Türkiye Şampiyonu Hilal Zaman, Gençler Avrupa Kupası üçüncüsü Atina Nazlıcan Kılıç, Antalya’daki yarışmada Ümitler Avrupa Kupası beşincisi ve Zonguldak’taki yarışmada Ümitler Türkiye ikincisi Berat Kılıç, Zonguldak’da yapılan yarışmada Büyükler Türkiye ikincisi Murat Bektaş’a, antrenörler Timur Bizsan, Mehmet Yılmaz ve Mehmet Güner’e ödüllerini Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Milletvekili Adayı Sema Kırcı takdim etti.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Judocularımız madalyalarla döndüler. Gelecek sporcularımızın elinde yükselecek. Sporcularımızın toplamadığı madalya kalmadı. Sporun her branşında Türk gençleri dünyanın her ülkesinin sporcuları ile yarışır hale geldi. Başarıları artarak devam etsin” dedi.

Altıeylül Belediyespor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman ise “Judocu kardeşlerimizin elde ettiği bu başarıyı kutluyorum. Sporcularımızın her zaman yanındayız, onların maddi ve manevi yanında olmaya devam edeceğim” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Adayı Sema Kırcı “Gençler Türkiye’nin gururu. Belediye Başkanımız gençlere destek oldu. Gençlerimiz ay yıldızlı bayraklarını göğüslerinde taşıyarak Türkiye’yi temsil ediyorlar” şeklinde konuştu.