ALTIEYLÜL’DE HİZMET HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

12.03.2024

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki muhtelif noktalarda sıcak asfalt çalışmaları Altıeylül’ün sık kullanılan cadde ve sokaklarında tamamlanırken, kırsal mahallelerde de bordür taşı döşeme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Altıeylül’de yaşayan vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla asfalt çalışmalarına hız veren Altıeylül Belediyesi ilçenin mahallelerinde ve sokaklarında asfaltlama çalışmasıyla Altıeylül’de yaşayan vatandaşları asfalt konforu ile buluşturuyor.  

Planlanan program dâhilinde yol çalışmalarını sürdüren Altıeylül Belediyesi bu zamana kadar Atatürk, Gümüşpala, Baruthane, Hastane, Şehit Abdurrahman Caddeleri, 206 ile Sevgi Sokak’ta asfalt çalışması tamamlanırken Ovaköy’e giden güzergâh ile Atay Caddesi’nde de sıcak asfalt işlemi hız kesmeden devam ediyor. 

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, "Altıeylül ilçemizde merkezde asfalt kırsal mahallelerde de bordür taşı düzenleme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Kırsal mahallelerde ekiplerimiz tarla yolu açma çalışmalarını sürdürürken bir yan da asfaltlama ile bozuk ve kullanışsız yollar yeniden düzenlenerek vatandaşın hizmetine sunuluyor” dedi.

Öte yandan ekipler merkez mahallelerde yapılan asfalt yapım çalışmalarını tamamlayarak halkın hizmetine sundu.

,