ALTIEYLÜL'DEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

10.03.2024

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Altıeylül Belediyesi 8-9 Mart tarihleri arasında Türkiye’nin sevilen isimleri olan Müfit Can Saçıntı ile Nilgün Belgün’ü Hasan Can Kültür Merkezi’nde Alıteylüllü vatandaşlarla bir araya getirdi.

8 Mart’ta Müfit Can Saçıntı, İtiraz Ediyorum isimli, canlı müzikli tek kişilik güldürüsünde, güldürürken düşündürmekle kalmadı, eğlendirirken de düşündürdü. 9 Mart’ta da Nilgün Belgün Aşk ve Komedi adlı müzikli dans gösterisi ile unutulmaz bir gece yaşattı.

“BİZLER BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Her iki gün salonu hınca hınç dolduran Altıeylüllü vatandaşlar, “Öncelikle Başkanımız Hasan Avcı’ya çok teşekkür ederiz. Ülkemizin sevilen isimlerinden Müfit Can Saçıntı ile Nilgün Belgün’ü bizlerle buluşturdu.  Eser Belediyeciliği yanında, Sosyal Belediyecilik anlayışıyla bu zamana kadar devam eden Hasan Başkanımız önümüzdeki yerel seçimlerde Altıeylül’den Bağımsız olarak çıktı. Bizlerde Başkanımızın yanındayız. Altıeylül’e kazandırdıkları ortada” diye konuştu.

BAŞKAN AVCI: “DAHA GÜZEL ETKİNLİKLERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Hasan Can Kültür Merkezimizde salonumuzu tıklım tıklım dolduran hemşehrilerimizle birlikte ülkemizin iki değerli ismini ağırladık. 8 Mart’ta Müfit Can Saçıntı’yı ve 9 Mart’ta da Nilgün Belgün’ü sizlerle bir araya getirdik.  8-9 Mart tarihleri arasında Hasan Can Kültür Merkezimizde düzenlemiş olduğumuz etkinlikler Kadınlar günü münasabitiyle düzenledik. Kadınlarımızın öldürülmediği, zulme uğramadığı, çocuklarımızın sevildiği güzel bir dünyada buluşmak ve daha güzel kültürel etkinliklerle bu güzel ilçede bu güzel şehirde sizlerle tekrar buluşmak dileğiyle”dedi.